Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada Erkek Bebek görmek, sevince ve sürura işarettir. Nedeni Ise çocuklar evlerin sevinç kaynağıdır. Tekrardan bir bebeği sevip okşadığını görmek, mutlu bir habere işarettir. Bebek haberdir. Şayet bebek güzelse güzel bir haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek berbat haber ya da dedikodudur. Üstü başı kirli bir bebek yakın süre sonra para geleceğine işaret eder.

Rüyada erkek bir bebeği cami avlusunda terk edilmiş olarak görmek ve onu kucağına almak, akrabalar yoluyla geliyor olacak mirasa işaret eder. İşsiz güçsüz birinin Rüyada bir bebeğin beşiğini salladığını görmesi, yakında işe gireceğine ve sevineceğine işaret eder.

Rüyada Erkek Bebek Görmek Rüyada Erkek Bebek Görmek

Rüyada yeni doğmuş erkek bebek görmek
Rüyada yeni doğmuş bir bebek görmek , hüzün , keder , zahmet ve mihnet ile tâbir olmaktadır. Zira çocuğun büyütülmesinde zahmet ve meşakkat oldukça fazladır.

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak
Hasta va maraz bir bayanın rüyada çocuk doğurduğunu görmesi, hastalıktan şifa bulmaya işaret eder.

Rüyada Erkek Bebeğe Biberonla Süt İçirmek
Bir kimsenin rüyada minik bir bebeğe biberonla süt içirdiğini görmesi, bir yetimi sevindireceğine; biberona süt doldurduğunu görmesi ise, beklemediğiniz bir yerden eline geçecek paraya işaret eder.
Rüyada Küçük Kız Bebeği
Bir kimsenin rüyada yere bırakılmış minik bir kız çocuğunu yerden kaldırdığını ya da kucağına alıp o çocuğu uyuttuğunu görmesi, Rüya sahibi hapiste yahut sorun ve muhasara altında ise, bunların hepsinden kurtulmasına alemet eder.

Rüyada Erkek Bebek Görmek 1 Rüyada Erkek Bebek Görmek

Bebeğin Süt Emmesi
Yine rüyada bir bebeğin süt emdiğini görmek , hanedeki rızık ve bereketin bolluğuna işaret eder.

Yeni Doğmuş Bebek
Yeni doğmuş çocuk Bebek hüzün ve kedere , cahil halkı güzel tutmaya, Yerde yer alan kız çocuğunu oradan kaldırıp kucağına almak her çeşitli hayra pek yakında kavuşmaya yoksulsa zengin olması, hasta ise şifa bulması, külfette olanın bundan kurtulması benzeri .

Hasta Bayanın Bebek Doğurması
Hasta olan erkek ve bayanın çocuk doğurması iyileşmelerine delalet eder.

Yeni Doğmuş Bebek
Rüyada yeni doğmuş bebek görülmüşse, sorun verici bir dönem geçirileceği şayet sonra iyi günlerin geleceğine yorumlanır.

Rüyada ağlayan erkek bebek görmek
Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Rüyada yeni doğmuş bebek görmek, sıkıntılı bir dönem geçirileceği şayet bu sıkıntılı günlerin nihayetinde iyi günlerin geleceğine işarettir. Rüyada bebeğin ağladığını ve onu susturmaya çalıştığını görmek, bir ticaretten getiri amaçlı uğraştığına işarettir. Sevinçli gülen bebek mutluluğun habercisi olduğuna işarettir.

Rüyada oyuncak bebek
Oyuncak bebek , güzel bir yere davet edileceğine, bebeği hediye ediyorsa, sonradan pişman olacağı bir iş yapacağına yorumlanır. Rüyada bebek , güzel habere işaret eder. Çıplak, temiz bebek göz aydınıdır, bir sürü sevinç verir.
Rüyada bebek görmek nasip açıklığına, sansa işarettir.

Rüyada bebek sevmek
Rüyasında bebeği sevip okşadığını görmek, rüyada bebek sevmek, beklemediği bir yerden sürpriz güzel bir haber alacağına işaret eder.
Rüyada bebeği cami avlusunda veya bir bahçede terk edilmiş olarak bulmak, uzak akrabasından beklemediği bir mirasa sahip olacağına işaret eder.

 

Yorumlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir